T-Mobile T-Mix-mobilabonnementene ventes lansert i USA i november 2026, som erstatning for selskapets Experience 2.0-abonnementer. Abonnementene starter på $55 i måneden for én linje, og kvalifiserte kunder kan velge abonnementsfordeler i tillegg til mobiltjenesten.

Viktigste punkter

  • De tre abonnementene starter på henholdsvis $55, $75 og $95 i måneden for én linje, før skatter og avgifter.
  • Hvilke abonnementsvalg som er tilgjengelige, avhenger av abonnementet, og enkelte valg må beholdes i minst et kvartal.

Priser og datakvoter for T-Mobile T-Mix

Standard, More og Loaded skiller seg fra hverandre når det gjelder antall abonnementsfordeler, kalt Picks, samt datakvoter og hotspot-kvoter. Alle oppgitte priser er per måned og ekskluderer gjeldende skatter og avgifter.

Standard inkluderer 50 GB premiumdata, videostrømming i 480p, ubegrenset hotspot-tilkobling på 3G og ubegrenset 2G-data i Canada og Mexico. More og Loaded inkluderer ubegrenset premiumdata og videostrømming i opptil 4K UHD.

More tilbyr opptil 60 GB høyhastighets hotspot-data per måned og 15 GB høyhastighetsdata i Canada og Mexico. Loaded øker disse kvotene til henholdsvis 250 GB og 30 GB.

PunktDetaljer
Standard$55 for én linje; én Pick; 50 GB premiumdata
More$75 for én linje; to Picks per linje; opptil 60 GB høyhastighets hotspot-data per måned
Loaded$95 for én linje; tre Picks per linje for de tre første linjene, med en samlet grense på 11 Picks; opptil 250 GB høyhastighets hotspot-data per måned

Valg innen strømming og spill

Standard inkluderer én Pick fra kvalifiserte fordeler som Apple TV, Hulu med reklame, Netflix Standard med reklame og YouTube Premium Lite. More tilbyr to Picks per linje og legger til alternativer som Apple Music Individual, Xbox Game Pass Premium og YouTube Premium.

Loaded tilbyr tre Picks per linje for de tre første linjene, med en samlet grense på 11 Picks. Alternativer på høyere nivå inkluderer Netflix Standard, Netflix Premium og Xbox Game Pass Ultimate. Abonnementene er valgmuligheter, ikke fordeler som alle kunder automatisk får.

Reglene for å endre en Pick avhenger av fordelen: Noen kan byttes oftere, mens andre krever en bindingstid på minst ett kvartal. T-Mobile tilbyr også enhetskampanjer gjennom sine egne Picks.

Priser for flere linjer

For to linjer koster Standard $85 i måneden, More $130 og Loaded $160. For tre linjer er prisene henholdsvis $100, $155 og $200; for fire linjer er de $115, $180 og $240. Skatter og avgifter kommer i tillegg.

Neste milepæl

Neste milepæl er den ventede lanseringen av T-Mobile T-Mix i november.

Les flere nyheter

Flere FinanceVelix-nyheter

Ansvarsfraskrivelse

Denne FinanceVelix-artikkelen gir generell informasjon, ikke personlig tilpasset finans-, investerings-, juridisk eller skatterådgivning. Markedspriser, renter og økonomiske forhold kan endre seg; investeringer innebærer risiko for tap. Fakta gjenspeiler materialet som var tilgjengelig da artikkelen ble publisert, og kan endre seg. Kontroller viktig informasjon uavhengig, og rådfør deg med en kvalifisert fagperson ved behov. Omtale av en eiendel, et selskap eller en tjeneste er ingen anbefaling.