Microcapaandelen, aangevoerd door PC Jeweller, boekten een winst tot 78% in de drie maanden waarop de op 27 oktober 2026 gepubliceerde gegevens betrekking hebben, terwijl twee Indiase aandelenbenchmarks daalden. PC Jeweller steeg in die periode van Rs 9.28 naar Rs 16.50.

Belangrijkste punten

  • De Nifty 50 en de Nifty Microcap 250 daalden elk ongeveer 4% in de drie maanden.
  • Veertig aandelen in de Nifty Microcap 250 noteerden koerswinsten van dubbele cijfers.
  • De tien grootste stijgers wonnen tussen 31% en 78%.

Microcapaandelen presteren beter dan dalende indices

PC Jeweller boekte de grootste winst van de tien uitgelichte aandelen, gevolgd door Sigma Advanced Systems, dat 57% steeg van Rs 523 naar Rs 820. Shilpa Medicare won 49% en steeg van Rs 606 naar Rs 901.

De koerswinsten staan in contrast met de daling van ongeveer 4% van zowel de Nifty 50 als de Nifty Microcap 250 in dezelfde periode van drie maanden. De gegevens maken niet duidelijk waardoor de koersbewegingen van de afzonderlijke aandelen zijn veroorzaakt.

BedrijfGegevens
PC Jeweller78% winst; Rs 9.28 naar Rs 16.50
Sigma Advanced Systems57% winst; Rs 523 naar Rs 820
Shilpa Medicare49% winst; Rs 606 naar Rs 901
Sky Gold and Diamonds44% winst; Rs 654 naar Rs 939
Restaurant Brands Asia41% winst; Rs 65 naar Rs 92
Knowledge Marine & Engineering Works35% winst; Rs 2,430 naar Rs 3,283
Shadowfax Technologies33% winst; Rs 214 naar Rs 286
Nazara Technologies32% winst; Rs 302 naar Rs 400

De tien grootste stijgers

De tabel toont acht van de aandelen met de grootste koersstijgingen, hun gerapporteerde winst over drie maanden en de koersranges. De koersen zijn in Indiase roepies.

De overige twee waren Sri Lotus Developers and Realty, dat 31% steeg van Rs 180 naar Rs 236, en Unimech Aerospace and Manufacturing, dat eveneens 31% steeg, van Rs 1,237 naar Rs 1,616.

De cijfers zijn gepubliceerd op 27 oktober 2026; een exact tijdstip waarop de koersen zijn waargenomen, is niet vermeld.

Meer nieuws lezen

Meer nieuws van FinanceVelix

Disclaimer

Dit artikel van FinanceVelix biedt algemene informatie en geen persoonlijk financieel, beleggings-, juridisch of fiscaal advies. Marktprijzen, rentetarieven en economische omstandigheden kunnen veranderen; beleggen brengt het risico op verlies met zich mee. De feiten zijn gebaseerd op het beschikbare materiaal op het moment van publicatie en kunnen veranderen. Controleer belangrijke informatie onafhankelijk en raadpleeg zo nodig een gekwalificeerde professional. Een vermelding van een activum, bedrijf of dienst houdt geen aanbeveling in.